| effecTTT a întrebat:

am o problema si va rog sa nu radeti...am o gaura intre dinti.....si imi este frica la dentist va rog imi puteti spune cum sa ma relaxez la dentist! [va rog scuze pentru categorie]

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Te duci la dentist si gata, parca ai avea 4 ani...In ziua de azi sunt foarte puternice anesteziile si chiar nu simti nimic! In cel mai rau caz te ia somnu daca dureaza mult! Deci, du-te fara frica si rezolva-ti problemele dentare pana nu te rezolva ele pe tine cu dureri insuportabile sau complicati!