| YoNuT01 a întrebat:

am o problema sunt la liceu invat dupa amiaza, nu pot sa invat dupa amiaza, invat de 5 ani dupa amiaza, nu mai suport programul sistem prost, imi vine sa ma las de scoala, ce sfat imi dati?tongue funda.

4 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Poti sa te muti la alta scoala cu orar normal
eu am facut clasa a 6-a si a 7-a cu program de la 12 la 6

| Korman a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la scoala in continuare pentru ca fara scoala in prezent optiunile iti sunt limitate.

| MenταLµ a răspuns:

Mergi la scola. Dupa amiaza e mai bine. Mergi la scola.

| Arianthe a răspuns:

Mută-te la alt liceu!
Există şcoli care aparţin de licee, iar aceste licee sunt nevoie să aibă acelaşi program ca cel al şcolii generale. Sper exemblu: eu fac ore la o şcoală care aparţine de un liceu, care au acelaşi program şi se învaţă de la 8:00 la 14:00.
Mult succes!

P.S.: Nu te lăsa de carte dacă vrei să ai un viitor. happy