| Madaluta a întrebat:

Am prieten de un an.El e roman dar eu moldoveanca..am acush 19 ani si sunt insarcinata. Nu vreau sa fac avort..desi cred ca e si prea tirziu. Nu stiu cum sa le zic parintilor. Prietenul meu a fost de acord sa il pastrez dar mii frica de parinti.de vorbele lumii caci traiesc la sat. Ma poate ajuta cineva cu un sat? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Buna. poti sa le spui parintilor tai ca mos craciun ti-a facut un cadou si ti-a adus un bebelus dar nu in ghetute ci in burta, eu cred ca parinti tai or sa te inteleaga doarece esti mare ai 19 ani si pana la urma un copil este o binecuvintare de la dumnezeu, iar de gura lumii sa nu te intereseze ca nu traiesti cu lumea ci cu familia ta.

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Sa nu fashi avort, uai. Tani pruncu la tini sha zali parintilor.

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Nu conteaza nationalitatea conteaza sa va iubiti. si cred ca daca le vei spune parintilor tai sigur te vor intelege, iar de gura lumii sa nu te intereseze, ca paan al urma nu traiesti cu lumea