| adys2334 a întrebat:

Am ragusit rau de tot si nu stiu ce sa fac ca sa imi revin, tin sa mentionez ca am baut la ceaiuri calde si strepsilz de m-am plictisit de ele... ce ar trebui sa fac ca sa imi revina vocea

1 răspuns:
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! incerca sa iei pastile cu propolis, sa bei incontinuare ceaiuri(mentionez, sa nu fie fiert cand il bei, sa fie caldut doar, ca asa te vei irita mai rau).Si va o pauza vocala.Nu ti-o chinuibig grinSi ai grija sa nu fie laringita.Te pup, si sper sa iti treaca.big grin