| MasterKush a întrebat:

Avem un grup de prieteni la bloc, din care si o fata, ma inteleg bine cu ea, vorbim orice, etc. De la un timp, stand afara, ma ia in brate brusc spunand ca ii este frig. Aseara mi-a luat mana si a pus-o pe piciorul ei, apoi ne-am impreunat mainile. Credeti ca simte ceva pentru mine?
PS: Ea vorbeste cu mine si de alti baieti caruia ei ii plac, de aceea sunt confuz.
PS2: Nu o data s-a intamplat ce am scris mai sus, cu luatul in brate, aproape zilnic...

Răspuns Câştigător
| alexys231 a răspuns:

Cand te mai ia in brate... dai un sarut, daca si tie iti place oarecum de ea, sau daca te simti atras de respectiva fata. si gata

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Sărut-o şi vezi reacţia ei.

O zi perfectă îţi doresc.