| killeros a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin. Daca pot patii ceva sau nu? Am o alunita pe fata de culoare normala, este mica, si nu este iesita din piele adica este la fata pieli. Astazi cand ma berbeream m-am atins cu bicu la ea si m-am taiat putin, a curs putin sange dar am dat cu spirt si nu a mai curs, panaacum ea nu sa umbflat. ps. exista vreun pericolo de ceva? DAU FUNDA! MERSI

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu exista. Ar fi nasol sa se umfle dar mai rar. Data viitoare ai mai multa grija.

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Nu exista niciun pericol sa ti se infecteze daca te`ai dat cu spirt! happy

---> Daca o sa te mai dai cu spirt maine si o sa-ti pui gheata (rece tongue ) o sa-ti treca (adica o sa-ti dispara definitiv).

---> Sper ca te-am ajutat! big grin
---> Numai bine! puppy dog eyes