| eduardo122 a întrebat:

am si eu o intrebare, daca sunt pe mate info, dau bacul pe mate info, pot dupa sa fac cumva sa l dau la filo sau la alt profil? Deoarece vreau sa vad daca este greu la mate info si dupa sa dau filo.

3 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Adica tu esti sigur ca nu vei lua BAC-ul? laughing Faci doar un "test drive", daca iti place il iei, daca nu asta e, viata merge inainte. happy
Foarte tare! Bafta!

| eduardo122 explică (pentru Simon):

Da..Mersi eu am intrebat altceva, daca sunt pe mate info si nu ma mut pana cand termin a 12 a mai il pot da pe filo?

| Softe a răspuns:

Nu poti sa faci acasta schimbare trebuie sa te gandesti pana sa ajungi la bac la ce profil vrei si sa te transferi, daca ai ajuns sa-l dai nu poti schimba subiectele de la mate-info cu cele de filo.