| Daniel_S.A._1989 a întrebat:

Eu acum am terminat liceul, am luat bacul si sunt din Bucuresti. M-am inscris la 2 facultati ASE si Politehnica... unde la ase am intrat la cibernetica economica si la politehnica la stiinte aplicat. Intre aceste 2 facultati nu stiu ce sa aleg. Ma puteti ajuta cumva cu cateva informatii despre specializarile acestea. La care dintre facultati am sanse mai mari sa ma angajez si pe un salariu destul de,, frumos".

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Eu as merge cu ambele, dar daca ar fi sa aleg, as ramane la ASE. Este curios ca esti la doua facultati bune si destul de grele, fara a sti prea multe lucruri despre ele, ceea ce ma face sa nu prea cred in spusele tale. Daca mai iau in seama si ultima fraza, atunci cred ca eu am dreptate.