| Inflolicgood112 a întrebat:

am si eu o intrebare mai delicata. sunt in clasa a-10-a la un liceu teoretic profil: matematica-informatica si problema mea este ca as vrea sa ma Indepartez de oameni cu un caracter copilaresc care doar caterinca au in cap nu stiu cum sa fac am fost si eu asa.o data dar vreau sa ma schimb si nu stiu cum sa ma despart de acesti oameni.dau funda multumesc mult cer sa mentionez ca sunt baiat. dau funda mulrumesc foarte mult //.//

2 răspunsuri:
| Iuliuss a răspuns:

Esti clasa a 10 a? Bucura-te de ea! Fii adolescent dar in acelasi timp ia si materia in serios. Cand vrei sa te distrezi, te duci la cei cu "caracter copilaresc". Cand vrei sa devii mai "serios" (desi nu vad scopul seriozitatii la 15-16 ani), te duci la biblioteca si citesti in liniste o carte sau incerci sa iesi pe afara cu cei de clasa a 12 a.

| Deeyatza a răspuns:

Ce intrebare...straight face