| Irina777 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, e adevarat ca veregeturile din adolescenta dispar cu timpul? Eu am multe pe pulpe si pe fese...sunt in disperare..ma sfiez sa ma duc la piscina! Va rog mult sa-mi raspundeti. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| lavynya1 a răspuns:

Eu stiu ca nu dispar.Creme,am folosit si eu si nu isi fac efectul.Este operatie cu laser antivergeturi, si-a facut nasamia cu 500 lei.Succes.

| Irina777 explică (pentru lavynya1):

Da poti sa-mi spui te rog cit face 500 lei de-a vostri in euro?

| lavynya1 a răspuns (pentru Irina777):

120 de euro, nici atat.

| FadetoBlack a răspuns:

Bună, nu sunt sigură că dispar cu timpul, la unele persoane da la unele nu... însă este ceva cremă pentru vergeturi la AVON, însă e cam scumpă vreo 50 şi ceva de lei, acum nu ştiu
baftă în continuare!