| Anonimus11111 a întrebat:

Am si eu o mare problema cu modemul de la vodafone. Daca incerc sa ma joc pe calculator sau daca instalez anumite programe, de exemplu divX (e doar un exemplu), imi apare un mesaj de eroare si nu mai pot folosi internetul, nu se mai deschide meniul la modem si nu ma pot conecta la internet decat daca instalez windowsul din nou si apoi sa instalez iar internetul pe modem. Am intrebat la vodafone si mi-au spus ca poate am eu o problema la calculator, dar l-am incercat si la alte calculatoare si tot asa face. Intrebarea mea este daca are sau daca a avut cineva o asemenea problema si ce pot face?

1 răspuns:
| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns:

Incearca sa cauti un specialist. Schimba calculatorul. Reseteaza.