| OMfGtheyKilledKenny a întrebat:

Hello! am si eu o problema. de fapt 2.
1. am un calculator pe care nu pot sa-mi instalez modemul. e oare din cauza faptului ca a mai avut internet conectat direct? (adica nu trecea printr-un modem...cum e la rds: de fiecare data cand deschis caclucatorul trebuie sa deschis si internetul. de la asta sa fie?)
2. acelasi calculator, fara sa fie conectat la 'net, are cpu utilizat 98% de network service. de ce? straight face are ceva daca il inchid? big grin
merci happy

2 răspunsuri:
| marius5600 a răspuns:

Ai un virus.Reformateaza calculatorul si instaleaza un antivirus bun

| laurentiu_5723 a răspuns:

Te pot ajuta id meu este daniela_nele