| Lukasssz a întrebat:

Salut TPU, am si eu o nelamurire, de ce oamenii mint deseori(pe internet)despre situatia financiara?
De exemplu : jumatate din userii de pe TPU au mintit ca locuiesc in L.A, multi ca au afaceri de succes, multi ca au nu stiu ce masini ultra mega scumpe, multi ca au vile cu 2-3 etaje.
Cu ce ii ajuta pe ei minciunile?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai si exemple? Sunt de 11 ani pe acest site si n-am prea auzit de jumatatea aia de care scrii aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine locuieste in LA?

| Crescent a răspuns:

Ca sa incerce sa para niste persoane misto, pentru ca in capul lor, chiar asa pare

| Eisenheim a răspuns:

Bro,nu te-ai prins, da bine la fete laughing