| kent_3680 a întrebat:

am si eu o problema ce pot face sa nu imi mai fie frica de zborul cu avionul ca nu am mai zburat niciodata si mi'e frica sa ma urc in avion din multe motive 1. poate sa se prabuseasca 2.atac terorist ce pot face¿¿ dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai atunci nu te mai du cu avionul, stii ceva daca ii sa se intample se poate intampla si cand esti pe jos, sau in masina, asa ca invinge-ti frica si o sa fie bine, fii optimist.

| Laya a răspuns:

Sincer, nu cred ca se va chinuii cineva sa puna vr'o bomba intr-un avion romanesc.Lasand gluma la o parte, lucrurile astea sunt putin probabile. Oamenii de acolo sunt bine instruiti, iar de prabusit...pfff! Nu te gandii la lucrurile astea.Am un unchi care atunci cand pleaca in concediu si trebuie sa mearga cu avionul, se imbata. Decii, ai putea incercalaughing Acum, vezi si tu sa nu fi mort, dar asa putin, cat sa dormi tot drumul!

| Vanilla_6505 a răspuns:

Paii.
Asta vine din interrior.
Ai putea sa te autosugestionezi ca nu are ce s a se intample, ca oamenii de acolo sunt extrem de pregatiti, ca sa previna incidentele astea happy
Sper sa te ajute happy:*