| honeygirl a întrebat:

am si eu o problema cu pcu.in seara asta mi-am bagat in el un nou hard second hand achizitionat. ok am bagat cd cu windows l-am instalat iar acolo unde te intreaba daca vrei sa instalez windowsu pe C am creat o partitie.hardu fiind de 76 de gb l-am impartit la 2 si ar veni cam 36 de fiecare. ok tot bine si frumos pana cand gat apoi cand deschid my computer surpriza e doar partitia primara C straight face si nici aia nu e intreaga doar de 36 de gb.prima data am crezut ca nu sa facut partitia si e doar C care are memoria lui normala de 76 de gb dar nu e asa.cine ma poate ajuta? funda big grin

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Nu ai spus ce windows folosesti, dar daca ai windows 7 exista o aplicatie numite creare si formatare partitii pe hard disc si de acolo o poti face vizibila! bafta

| honeygirl explică:

Folosesc win xp