| SkorpYo a întrebat:

am si eu o problema..mereu cand plec acasa de la scoala (sunt clasa a 7-a) mai sunt niste tigani..sau chiar si romani pe la poarta prin curtea scoli si se iau de mine ba chiar este unu care face rugby si tot vine la picioare si ma ia dar am un prieten in clasa care e mai tare el asa si se ia de el dar dupa ce placa iar se ia de mine si mai sunt si altii care ma bat INTREBAREA mea este CE POT SA FAC SA NU MAI IAU BATAIE? P.Snu vreau raspunsuri gen dale la fata la coae..nu sunt genul asta mie cam frica sa ma bat.SI APROPO CE AS MAI PUTEA FACE SA FIU MAI INDRZNET (MIE FRIKA SA MA PUN CU AIA SA MA BAT)iar daca il bat pe ala mai mult ca sigur sare si altu pentru el..si na logic ca ma omoara in bataie va rog ajutor urgent! imi face viata un calvar ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Asteapta pana te enerveaza destul de tare.La un moment dat sunt sanse mari sa intre in joc adrenalina si sa iti pierzi controlul.

Mai bine du-te la politie. Spune-le politistilor ca iti este frica sa nu iti faca ceva.Sa para ca i-a prins in timp ce patrulau pe acolo.

| thalyslly a răspuns:

Spune si tu la director ce problema ai si ca iti este frica de ei, si sa nu le spuna de unde stie