| Asendacs a întrebat:

Am si eu o problema. vreau sa ma mut de la actuala gazda (sunt la liceu.clasa a 10 a trec a 11 a) deoarece dau prea mult si apartamentul este foarte vechi (am ajuns aici pentru ca este al unor rude.si ma rog..chestii) si nu stiu ce sa fac.sa ma duc la camin (cum ma cazez in camin,cand ma cazez, CUM ESTE VIATA LA CAMIN

1 răspuns:
| arthu a răspuns:

Caminele se inchid in perioada asta.Dar daca vrei sa te bagi de la anul chiat te sfatuiesc.Nu e viata de student fara camin