| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

Am un coleg de clasa care ma necajeste zilnic desi eu nu-i fac nimic,de exemplu : Eu il intreb ce face si el raspunde Ce mai vrei tu?
Dar de obicei cand stau in clasa el o incepe luindu-mi penarul sau caietul de pe masa si fuge ca sa-l prind, de obicei vrea sa ma enerveze si uneori striga in clasa cam asa : CRISTINA ESTE CEA MAI DEBILA DIN CLASA!
Imi puteti spune : E posibil sa ma placa pentru ca o data s-a scapat cand un coleg i-a spus De ce o tot necajesti? O placi? si apoi el a raspuns Da ti-e ciuda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te tachineaza si de obicei tinerii fac asta din momentul in care incearca sa fie bagati in seama si simt o oarecare atractie fata de persoana respectiva. Pune-ti intrebarea de ce nu procedeaza la fel si cu alte coleege? Se pare ca nici tu nu esti total dezinteresata deoarece daca nu l-ai baga in seama si l-ai ignora total, nu ar mai continua dupa cateva zile. in final ca raspuns iti zic ca da, te place.

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Nu..nu te place! Legat de atitudine, cauta sa te detasezi de el! Nu este o atitudine de coleg...