| CristianMS a întrebat:

am varsta de 17 ani jumate(21 noiembrie fac 18) si am inaltimea de 1.73 si doar 52-53 kg., parerea mea ca sunt foarte slab la varsta asta, fata de 2019 greutatea mea tot aceeasi este. In septembrie 2019 aveam 1.61 si tot 52-53 kg. aparent am observat ca in greutate nu reusesc sa cresc, credeti ca ar trebui sa consult un nutritionist sau sa incep sala de forta?
Si inca o intrebare, o sa mai pot creste in inaltime sau cam pe aici raman?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea este că ai timp să te dezvolţi să să creşti în greutate. Eu cunosc băieţi care până la 18 ani erau scunzi sau slabi şi doar într-un an sau 2 s-au dezvoltat armonios.