| gabrielosss98 a întrebat:

am windows XP si ma gandeam sa imi pun windows 7.Am facut rost de la un prieten de WIndows 7 dar il am pe stick nu pe CD.Il pot instala si de pe stick?

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......b-4244840/ uita-te aici ca eu asa am facut si a mers;). succes

| blueskydarkeyes a răspuns:

Cred ca se poate dar trebuie sa intri in Bios si sa setezi sa boot-eze de pe stickwinking Teoretic ar trebui sa mearga, eu nu am incercat deci nu te pot ajuta cu mai mult big grin

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Salut.Eu am incercat asta si a fost super bine de pe stick se instaleaza mult mai repede. Acuma esti ti-am dat un sfat.

Succes