| spydy94 a întrebat:

ap primit de curand un proiector cand l-am primit mergea super dar acum imaginea mai are o umbra rosi. Am incercat din setarile lui dar nimic va rog ajutor... FUNDAA. appp

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Poate nu ai luat capacul de vizor.
adica ala care proiecteaza.Sau du-te la programul proiectorului, seteazade pe macolo sau daca nu, atunci misca de butoanele de le el. bafta

| spydy94 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Ovidiu proiecteaza merge se vede clar doar ca mai are o umbra rosie ca si filmele in 3D fara ochelari