| klSilent a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru in ami spune in ce postura si cum si ce fel ar trebui sa stau sau sa fac casa imi iasa o poza de profil pentru FB calumea?

Doresc sa imi spuneti sau da imi dati imagini cu cele mai frumoase posturi! Doresc sa am mai multe casa am de unde alege.

! Astept! Ofer FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intotdeauna lumina trebuie sa iti bata in fata.In plus un fundal potrivit.

| klSilent explică (pentru darrio2007):

Salut darrio2007, iti multumesc de raspuns dar eu nu asta caut. Eu caut un raspuns despre in ce fel denppstura ar trebui sa stau si cum sa stau pentru a imi iesi o imagine demna de a primi 1 like pe facebook. Eu tin cont de raspunsul tau de fundal stiam si eu dar de lumina nu, asa ca daca va dur un timp si nu voi primi alt raspuns funda o sa iti apartina. Pana atunci mai este asa ca iti urez o zi buna in continuare!