| Nobody11 a întrebat:

As vrea niste sfaturi. Deci de ceva timp am cunoscut niste persoane care chiar erau de treaba, ca pana in final sa ajungem buni prieteni, iar eu ajungand sa ma atasez foarte tare de ei. Recent, toti din ei au inceput sa piarda legatura cu mine, gen raspund din an in Pasti la mesaje mele, ma ingora cand trec pe langa mine, o parte din ei vin sa o vada pe-o prietena de-a mea... La inceput se comportau asa prietenos cu mine, iar acum oribil, au doua fete dupa cum se vede. Nu stiu cu ce am gresit, dar daca vad ca nu ma mai suporta nu vreau sa le mai stau in cale. Cum pot sa scap de atasamentul asta fata de ei? Cu indiferenta si ignoratul nu prea merge, pentru ca ma simt si mai singura asa si imi sta mintea numai la asta, dar chiar vreau sa ma descotorosesc de ei ca sa nu ma mai afecteze atat ca nu le pasa ca imi pasa de ei. laughing Ajutor?
Funda.
Multumesc!

1 răspuns:
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Umh..Cu timpul o sa-i uiti, toti trecem prin situatii de genul, ocupati timpul cu altceva big grin