| YoYoIonut a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un microfon de studio la care sa cant, si nu stiu de care/pe care sa-l cumpar.
Am un „hobby", fac versuri si le cant...la microfonul castilor pe care le am si nu-mi place vocea...parca nu-i vocea mea, unii mi-au zis ca se aude infundat si tocmai de aceea vreau sa-mi cumpar un microfon.
Cei care inregistrati sau va pricepeti, ce microfon mi-ati recomanda? Sa se auda bine, si clar.
As dori numele microfonului si un pret pana in 500lei.

FUNDA SI VOT!
Scuzati categoria intrebarii, chiar n-am stiut un sa o pun!

2 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

E bine la muzica.Deci de pe cel.cel sau eMAG!

| YoYoIonut explică (pentru alexandrualind):

laughing man..eu am zis sa imi ziceti voi niste microfoane care sunt bune(cei care au inregistrat si stiu cum inregistreaza acele microfoane)