| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu daca poti fuma fara sa pui gura pe filtrul tigariihappy
dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Hey, darkness! nu am auzit de asa ceva si nu cred ca exista o asemenea posibilitate. dar daca ar exista, as incercalaughing. succes in continuare.Bye:X.Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Dawinking cineva ati sufla in gura si tu tragi in piept

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Aa si am uitathee hee)asta care ti`l zic acum e shot: pui tigara intre penultimele 2 degete si strangi pumnu si cu cealalta mana acoperi pumnu si bagi gura in gaura care ti-a ramas acolo si tot nu puii gura pe filtruwinking