| mzK a întrebat:

Aseara am fost la banchet la sfarsit de clasa a-VII-a.Eu nestiind sa dansez am stat mai mult la masa. O fata tot vroia sa ma invite la dans si tot se uita la mine dar eu trebuia sa o refuz pentru ca nu stiu sa dansezcrying. Credeti ca ii place de mine?

5 răspunsuri:
| AdamBlack a răspuns:

Era politicoasa, poate credea ca esti suparat.

| vlad_6655 a răspuns:

Ori te place ori doar vroia sa te mai inveseleasca vazandu-te asa trist si singur la masa
Dar in concluzie ai fost prost ca ai stat jos
Nu conteaza cat de bine dansezi conteaza sa te distrezi

| KawaiiBonsai a răspuns:

Cred ca vroia sa te cunoasca mai binehappy.si nu iti mai face atatea griji pentru ca nu stii sa dansezioh go on orice om stie intr-un fel sa dansezebatting eyelashes Fatzi curaj pentru noile incercari ale vietii!winking

| KawaiiBonsai a răspuns:

Eu cred ca vroia sa va cunoasteti mai binewinking ori ii erai simpatichappyNu iti face multe griji ca nu stii sa dansezibatting eyelashes oricine stie sa danseze cat de cat...nici pe mine nu m-a invatat nimeni dar m-am descurcat.In viata o sa vina multe incercari peste care o sa poti trece cu bine:*
Sper ca te-am ajutathappy

| misii a răspuns:

Sall...pai daca tot insista, ew cred ca da, ii place de tine, si ce`i cu faza ca nuh sa dansezi ai mers la banchet nu la un concurs de dans ar fi trebuie sa fie seara ta si sa te distrezi...