| BitKode a întrebat:

Aseara am fost la o petrecere si m-am inalnit cu o fata pe care am cunoscut-o cu o saptamana inainte. Fata e super draguta si aseara am vorbit cu ea mult. Am dansat si cand am plecata acasa ne-am prostit laughing ma lasa sa ma joc cu parul ei, s-a asezat langa mine la masa tinand cont ca prietenii ei erau mai departe, mi-a dat cutitul ei sa dai ceva deoarece eu nu aveam laughing ba chiar mi-a lasat si telefonul pentru cateva minute ca a avut putina treaba. Ne-am uitat la un film de groaza la 5 dimineata si s-a pus langa mine iar tongue Ce sa cred? Oare am vreo sansa tinand cont ca e mai mare ca mine cu 1 an laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Da, ai sanse, desigur nu lua in seama celalalt raspuns, nu fiecare fata e curva. Asa ca poti sa incerci sa o inviti undeva, nu la club ca dupa e clar ca urmaresti cv. Evita astfel de locuri cat timp ai o fata, altfel te arzi. Nu conteaza varsta, mai ales la diferente atat de mici. Succes, vorbeste cu ea, e clar interesata de tine.

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu ai spus cati ani ai, in mod normal un an nu este mare diferenta. Se pare ca te place. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Fata a facut tot ceea ce a depins de ea iar tu ai dovedit ca esti un copil. Ce sansa mai doresti?

| BitKode explică (pentru neutrino):

Tu raspunzi la misto nu? Ca asa raspunzi mereu. Doamne ce oameni :/

| neutrino a răspuns (pentru BitKode):

Este trist pentru tine daca asa crezi. Ce-ai fi dorit sa faca fata, sa te ia ea in brate si sa-ti ceara voie sa te si pupe?

| BitKode explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am vorbit cu ea pe facebook si am luat numarul de telefon. O sa ma incerc sa ma intalnesc cu ea. Multumesc din suflet pentru raspunsuri si daca as putea as da la fiecare cate 10 fundite happy

| Luminita235 a răspuns:

Desigur ca ai sanse, fiindca din cate am citit si ea te place pe tine tinand cont de gesturile pe care le-a facut. Succes!

| CasutRaul53354 a răspuns:

Tr sa o pupi tu ma