| mberleal354 a întrebat:

Salut TPU
Aseară um baiat care mă place a mers intr-o discotecă ca am auzit de la prieteni ca mai umbla dupa una dupa alta. Oare el ma mai place?
Asa sunt băieți?
Sfaturi va rog si de la băieți si de la fete

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

E vorba de "place", si eu sunt baiat si plac foarte multe tipe, deci e normal.
Dar pentru o relatie aceasta simpla placere nu e de ajuns, poate doar pentru o aventura.
Deci in concluzie, el te mai place, dar nu te iubeste.

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,e in limba dupa tine, asa fac toti baietii ce vor o fata, se duc si dupa altele.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Am fost ironic, nu sunt sigur ca te prindeai de nu iti ziceam.
Nimic personal, dar am dat de destui de genu pe site deci mna,

| FaraNume1245 a răspuns:

Nici nu are cum sa te iubeasca, daca abia te cunoaste. Gandeste si tu putin, e gratis.

| mberleal354 explică (pentru FaraNume1245):

Ma cunoaste de cativa ani, trăim in acelasi sat.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru mberleal354):

Tot e aproape imposibil sa te iubeasca. Nu cred ca iubirea apare din senin. Eventual te place. Si nici de asta nu putem sa ne dam seama, ca nu putem citi in stele si n-avem nici glob de cristal. Vorbeste cu el si da-ti singura seama.

| mezeicristina33 a răspuns:

Atunci nu te iubeste sau o fi fost bat si a facut o aventura
in orice caz nu pune botul la toate
nu tot ce zboara se mananca!
si daca te place fa l sa creada ca nu esti interesata de el si asa daca va veni dupa tine si te va cauta atunci te place daca te lasa inseamna ca nu i pasa
oricum nu e nici primul nici ultimul
bafta!