| Andiii a întrebat:

happy. Astazi am intrat pe un server de cs 1.6. in fine dupa ce aveam un scor bun. zic eu. un admin s. a gasit sa imi faca poze. a fost totul inregula l.am bagat in lista tot... cand am intrat in Csstrike unde am instalat cs`ul. nu erau pozele. as vrea sa stiu daca exista vreo explicatie. pot fi in alt folder decat in Csstrike? pur si simplu nu exista nici macar o poza in Csstrike.

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Pai inseaman ca nu ti-a facut poze 100%in Cstrike sunt acolo pozele sau poate sunt pe hide intra la option si dai sa arate fisierele ascunse

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Poate nu ti-a facut poze, pentru ca pozele se salveaza in cstrike, daca nu cumva le-ai sters tu.

| 4l3x a răspuns:

E vina adminului, nu a facut pozele, cel mai probabil, alta explicatie mai logica nu gasesc straight face

| MariusMarius96 a răspuns:

Fa cunostinta cu viata reala!winking laughing laughing, ai un caiet plin cu, coduri dc nu recunosti?laughing