| anonim_4396 a întrebat:

Salut TpU! Astazi am normele de control la antrenament mai exact in 2 ore si am emotii foarte multe.Chiar daca am mai trecut prin asta de 8 ori am emotii.Cum pot scapa de ele? Nu sunt de la oameni sau ceva doar ca am eu emotii? Dau funda

Răspuns Câştigător
| KatiiLove a răspuns:

Poti scapa de emotii cu ajutorul pastilelor. Poti merge la farmacie si sa intrebi de pastile antistres sau pentru emoții. Eu am folosit astfel de pastile la examenul de Bacalaureat fiindca sunt foarte emotiva