| Narcis494 a întrebat:

Astazi de Mos Nicolae am facut un cadou la o fata, o poza de-a ei intr-o rama i-ar cand am pecat la scoala mi-au spus colegii ca ar fi bine sa ii mai scriu si ceva intr-o hartiuta si sa o bag acolo sa o vada cand deschide cadoul, eu asa am facut... oare am facut bine? (i-am scris fiindca eu sunt prea timid si nu pot sa ii spun ca imi place de ea...)

Răspuns Câştigător
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Mda, adică e mai bine că i-ai lăsat un bileţel. Dar ar fi drăguţ să îţi faci curaj să vorbeşti cu ea.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce sa faca cu propria poza, fie ea si in rama?

| AlexSalutir a răspuns:

Probabil poza e mai speciala s-au nu stiu,lasa biletu,ca si din bilet vine din inimioara,pai ori esti barbat ori nu mai esti? oricum daca o iubesti si nu o faci si ea nu asi atrage prea mult atentia spre tine atunci ai incurcat-o, cadoul e semnificativ depinde si de varsta, daca e mai spre varsta majora atunci stie sa aprecieze festul, sa stii intodeauna ca multi baieti uita sa faca un cadou, in special sa dea flori!
Sa ai duci flori ma prunc! ok? sper sa nu ai fi dat cadoul deja... bafta!