| Marioalexandru07121984 a întrebat:

Astăzi sunt răcit și am stat acasa, am doar o nota la istorie.
Problema e ca doar martea facem, ce se întâmpla dacă am doar o nota?
Menționez ca aveam de adus un portofoliu, dacă îl aduc mâine e ceva chiar dacă nu am ora?
Dau funda

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doar cu o notă nu se încheie media.
Dacă nu ai oră, ceri permisiunea profei să îl dai fără oră.

| Andreeush a răspuns:

Îți mai trebuie măcar o notă altfel nu îți încheie media.

| Plato a răspuns:

Te poate lua de la alte ore, sa te asculte, daca vrea.
Desigur, daca nu vrea, nu-l poate obliga nimeni. Are tot dreptul sa te lase neîncheiat.

| ywar a răspuns:

Iti dubleaza nota, ti-o pune din burta si bagi si tu ceva stimulativ pe teava: o posetuta, o sticluta de whisky, o rochita, un parfumel etc.

| Marioalexandru07121984 explică (pentru ywar):

Ce parfumel ce whisky...
Ma duc la corigenta lipesc 100 lei și gata laughing)
Oricum mersi am trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate iti mai pune înca o notă asemănătoare cu cea pe care o mai ai(ex ai 9 iti pune tot 9 sau poate 10 să-ți iasă md 10) Sau, nu stiu daca poate dar la mine azi a lipsit cineva și trebuia să îi pună nota pe portofoliu și caiet și. A zis profa Să fie sănătos.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E bine si maine, dar trebuie sa cauti profesorul prin scoala. Apoi iti va pune nota si va incheia media.

| Roșiuță a răspuns:

Îți poate pune 4 pentru neprezentarea proiectului în cel mai rău caz.In cel mai bun caz te lasa sa il aduci maine.