| Oricine15 a întrebat:

Salut TPU, astăzi vin cu o intrebare mai delicată legat de o întâmplare pe care nu o inteleg in proportie de 100% laughing
Am fost la o nuntă si nu stiu cum se face dar m -am intalnit cu o fata care are 15 ani iar lucrurile au decurs spectaculos in ceea ce tine de o eventuală relatie pe care mi-aș dori-o.
Bun, acum ideea e ca eu am 17 ani, 1.85 iar ea are 1.60m dar nu asta este important fiindca pana acum ne intelegem bine, am vorbit 3 zile cu ea dupa nunta iar ieri fiind a 2a zi deja mi-a trimis o poza cu sânii ei in contextul in care nici măcar nu am pomenit de asa ceva (mi-a spus legat de poza, astept poza si dupa aceea mare bomba care intr-o oarecare măsură m-a șocat).
E ciudat faptul că nu am mai primit niciodată atât de repede o poza "excitanta" as putea spune.
Mie personal imi e drag de ea si chiar e frumoasa, astăzi i-am spus prin apel ca ma bucur ca are incredere in mine din cauza faptului că mi-a trimis o astfel de poza si totodata i-am recomandat sa nu trimita la toti nebunii.
Ce-i drept in 3 zile am vorbit cu ea foarte mult si parca o cunosc de o viață dar na happy din 2 in 2 ore imi scrie iar acum 2 zile mi-a trimis poza cu o țigară ca si cum ea ar fuma. Ceea ce e total fals si i-am spus că stiu ca nu fumează fiindca instinctul asta imi spune si niciodată nu as vedea-o fumand (nu ca si cum as fi contra dar na, eu sunt sportiv si nu recomand băuturile alcoolice si țigările in mod exces).
Acum intrebarea este: din ceea ce v-am poveștit credeti dupa parerea voastră ca e o fata care sa dorească o relație de lungă durată și nicidecum o panarama pe care o gasesc in aproape orice colț al liceului?
Ar mai fi multe de spus dar as vrea mici pareri din partea voastră fiindca eu oricum voi continua să vorbesc cu ea si sa ne revedem, etc etc dar las lucrurile sa meargă natural.
Oricum as putea spune ca m-am îndrăgostit de ea si parca simt ceva special pentru ea (inclusiv taica-miu spunea ca se tot uita o fata la mine insistent la nunta de care v-am spus). E atat de drăguță si frumoasa laughing mai ales in ceea ce tine de mâini (personal sunt foarte atent la detalii si la igienă corporală iar mâinile sunt principalele lucruri la care ma uit la femei/fete de seama mea inainte de fata).
Multumesc ca ai citit pana aici, mult succes tie cititorule in viata si fii optimist fiindca totul este posibil

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Eu zic ca sunteti draguti. Povestea cu poza e putin ciudata, fie are incredere maxima in tine, fie asa o face ea, rapid. Eu zic sa continui sa vorbesti cu ea, chiar pareti simpatici impreuna, insa incearca sa nu pici in extrema roz.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Aia vrea sex mai... daca era normala nu iti arata tigara si lamâiile.