| cobritsA a întrebat:

Azi, am dat tare cu degetul mic de la piciorul drept in rama de fier de la usa. Mi s-a invinetit si nu mai pot sa il misc absolut deloc.
Ce credeti? Multumesc, o seara buna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si miece trebuie sa faci :
Incearca sa-i pui un bandaj umed... dar asta trebuia sa faci de prima data
S-ar putea sa dureze cam 6 zile pana se desumfa si isi pierde culoarea aceea negru inchis.
Deci trebuie sa astepti, stiu ca te doare rau mai ales cand incerci sa-l atingi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba ca ti-ai spart niste vase de sange din interiorul degetului, dar ceea ce ai tu nu e altceva decat un fel de vanataie, care se produce prin spargerea vaselor de sange.