| Yoloasdf a întrebat:

Azi am iesit si eu afara cu niste prieteni si aproape ca s-au combinat cu doua tipe doi dintre ei.
De ce pe mine nu ma place nicio fata si ei isi gasesc asa usor si ce as putea sa fac? sad

Răspuns Apreciat de Editori
| Donsavas a răspuns:

Nu sa fii tupeist,ci încrezător. Ai si tu un trup, o minte, o experiență proprie de viata. Sunt n mai buni ca tine dar milioane mai slabi. Important e să te dezvolti tu pe tine cu timpul. Acum oferi ceea ce ai si primesti in consecinta. Cu incredere, da-i bătaie! Vorba vine. Nu esti extratereștru, esti tanar, potent, nefiind bolnav de ceva netratabil bănuiesc. Deci se poate. Încearcă!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pentru ca te victimizezi prea mult si nu actionezi deloc cand ai oportunitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii slab si creste sansa cu 30%
Sa fii original (la stil sau la ce spui) creste sansa sa agati cu inca 30%.
Important e sa ai cate ceva din tot ce le-ar putea placea fetelor.

| CdeMetal a răspuns:

Incearca sa fii mai tupeist, daca doar stai si te uiti la ei cum se combina nu rezolvi nimic.

| Yoloasdf explică (pentru CdeMetal):

Si cum ar trebui "sa ma bag"?

| CdeMetal a răspuns (pentru Yoloasdf):

Pur si simplu vorbesti cu ele.

| devilshelp a răspuns:

Depinde si de cum te-ai comportat tu in jurul lor