| CentyLox a întrebat:

azi am revenit cu o noua intrebare.
Am avut o relatie de 5 luni si ceva cu o fata de 15 ani eu avand 17. Totul bine si frumos pana cand ne-au vazut parintii ei, tin sa mentionez ca ei nu vor sa auda ca fata lor are iubit pana cand nu termina cu examenul. Ea i-a mintit deja de 3 ori si acum ea s-a despartit de mine de frica lor. As putea face ceva in aceasta privinta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa astepti pana isi da examenu nu stiu laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Dacă părinții ei nu sunt de acord cu relația voastră iar ea e minoră nu prea ai ce face.
Poți doar să încerci să vorbești cu ei, să îi convingi că nu ești un băiat rău.

| CentyLox explică (pentru Andreeush):

Asta e ceea ce vreau sa fac dar cum sa fac caa nu am habar, or fi ele 5 luni si noi suntem copii dar faza e ca eu am o gandire de adult pentru ca stiu greutatile vietii, si ea la fel

| Mynameis93 a răspuns:

Găsește pe altcineva. E o copilă. Voi sunteți copii. Nu o să meargă relația, deoarece e clădită pe minciună