| Alonzo21 a întrebat:

Azi la scoala i-am tras un pumn unui baiat in fata care nu stiu daca are probleme cu capul ca pe oricine vede injura.Pe mine m-a si scuipat si atunci i-am l-am batut.Acum imi este frica sa nu se duca la director si daca da cum as putea rezolva asta

Va rog raspunsuri fara bataie de joc.

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Daca are probleme psihice este elev problema de ce il primeste la scoala? u le spui ca ai fost provocat, injurat, scuipat. daca e nebun si vine la scoala cu un cutit si taie pe cineva, a cui e vina?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ajungi la o intelegere cu baiatul si nu se intampla nimic

| master77 a răspuns:

Zi ca are sindromul tourette si te-a injurat in ultimul hallaughing

| JulyStorm a răspuns:

Mergi tu inaintea lui si povesteste ce s-a intamplat. Poate asa il si exmatriculeaza, sa scapati de un dobitoc.

Răspuns utilizator avertizat
| Erina a răspuns:

O.M.Gbig grin pai nu stiu ce ai putea face daca ar merge la director insa...sunt perfect de acord cu tine happy a meritat un pumn in fata daca tea si scuipat...citeodata imi vine si mie sa ii bat pe toti big grin

| Pattrisssiia a răspuns:

Mai bine mergi tu si spui tot ce s-a intamplat. Poate el Doamne fereste chiar este bolnav si asa este riscul si mai mare. Daca nu este probabil doar vei avea nota scazuta la purtare daca este cazul.