| VooDau a întrebat:

Deci am fost la scoala azi (ca de obicei) dar astazi s-a intamplat ceva eram in ora de muzica si se bateau 2 baieti si prietenul meu cel mai bun s-a dus sa ii calmeze si atunci celalt dintre cei care se bateau sa facut rosu la fata si distrugea tot si am incercat sa il calmez si nimic despartindu-i si dupa a venit si mi-a dat un pumn, doamna diriginta care este si psihlog i-a zis sa se duca acasa cu unul dintre colegi zis si facut s-a intors cu matusesa si pe mine si cel cu care s-a batut a spus ca eu am dat in el si nu a fost deloc asa si i-a mi-a zis sa tac si s-a dus la doamna diriginta si a zis ca se scapa ea de noi din clasa si a zis ca se duce la director. Cu ce am fost eu vinovat? Pentru ca daca nu l-ar fi omorat in bataie pe celalt. Ce sa fac nu vreau sa ma mute disciplinar din scoala etc. Please help sad Si ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci.i spargi mecla aluia care minte si dupa aia zici ca el a dat primullaughing

1 răspuns:
| VooDau explică:

Nu mai e nevoie am zis ca el a dat primul (chiar asa si era) si fara alte complicatii nu s-a intamplat nimic.