| beby_9921 a întrebat:

ce as putea sa fac sa nu ma plictisesc la un drum lung
Ps : drumul este de 48 de ore :o

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Uite cateva idei.Ai tableta/telefon etc? Descarca o multime de jocuri noi si joaca-te pana se descarca. (Da, sunt constient ca nu o sa te tina bateria nici macar o treime din drum in felul acesta...)
Fotografiaza peisajele/lucrurile faine pe care le intalnesti.
Filmeaza drumul daca vrei cu toate ca nu mi se pare o idee buna... (eu prefer pozele)
Ia-ti niste carti care sa-ti placa, repet, care sa-ti placa!
Daca ai mp3player atunci ai putea sa asculti melodii si sa te uiti la peisaj...
Ai putea sa nu dormi o noapte intreaga si sa dormi pe drum vreo 6 ore daca esti acel gen de persoana...
Alte idei nu mai am. Bucura-te de peisaj daca treci prin locuri frumoase.
Bafta!

-Blytz-

| beby_9921 explică (pentru RainmakerX):

Am telefon si imi iau si laptopul laughing cam asa o sa fac mersi de raspuns big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru beby_9921):

Cu placere laughing Ma bucur ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Joaca-te pe telefon/tableta, dormi, asculti muzica, faci poze.

| neutrino a răspuns:

Fotografiezi si/sau filmezi tot ceea ce intalnesti interesant.

| Armenianeek a răspuns:

Dormi.