| MihaiCuriosul a întrebat:

ce cadou pot sa-i fac prietenei mele? ne-am despartit acum 1 saptamana si vreau sa ne impacam...

Răspuns Câştigător
| Adrian4123 a răspuns:

O poezie/cantec

2 răspunsuri:
| xJess a răspuns:

Buna. Daca vrei sa va impacati, nu rezolvi nimic cu un cadou. Dar daca vrei sa o impresionezi, fa-i cadou o poza cu voi, si un trandafir. Altceva mai scump nu merita, gandeste-te ca poate nu merge, si dai banii aiurea! Dar daca tii la ea si nu iti pasa de bani, ii poti cumpara si ceva mai scump, gen niste cercelusi, o bratara...dar te sfatuiesc sa nu risti. Cel mai bine mergi la sigur cu trandafirul si poza, eu una, in locul ei, as fi placut impresionata.

| bluehidra322 a răspuns:

Flori,ciocolata dar nu vei rezolva nimic, daca ea nu te mai vrea