| NicusorMadalin2004Brc a întrebat:

Salut,TPU!

Ce pot sa fac sa-mi creasca barba completa?
Am ceva pe sub gat si mai jos de falci,dar pe fălci am doar niste puf negru.

Multi mi-au zis sa dau cu lama,dar nu imi place sa ma dau cu lama, pentru ca arat ca un copil la fața pâna cand imi crește

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

"Multi mi-au zis sa dau cu lama, dar nu imi place sa ma dau cu lama, pentru ca, arat ca un copil la fața pâna cand imi crește"

Alternativa e să arăți ca un băiat care vrea sa pară bărbat. Crede-mă, e mai bine să-l razi până se îndesește. Asta dacă se îndesește. Nu toți avem bărbi stufoase.