| Thehighteffect a întrebat:

Ce se poate intampla daca fumez ceai? Ma refer la efecte. Și daca imi spuneti cateva plante care pot sa le fumez(fara tutun sau iarba) ceva homemade. Nu vreau raspunsuri gen "nu e bine ce faci". Dau funda tuturor care vin cu idei bune!

Răspuns Câştigător
| Decicumzici a răspuns:

Poti baga nasus la o sticla de diluant sa inhalezi daca chiar n-ai ce face si e homemade.

6 răspunsuri:
| RagnarokR a răspuns:

Termina cu porcariile si ocupa-te de chestii serioase

| Jimtheghost a răspuns (pentru RagnarokR):

Ceaiul nu e destul de serios pentru tine? laughing

| RagnarokR a răspuns (pentru Jimtheghost):

Obiectul e, modalitatea nu.

| Jimtheghost a răspuns (pentru RagnarokR):

Fiecare e liber sa faca ce vrea. Daca omul vrea sa fumeze ceai, eu nu il impiedic.

| RagnarokR a răspuns (pentru Jimtheghost):

Stiu. vorba nu imobilizeaza

| Thehighteffect explică:

Bro, e buna ideea ta dar voiam ceva ce se poate fuma. Mersi oricum.