| ZyReXe a întrebat:

Cine imi da cele mai multe cuvinte in engleza(Nu in ordine alfabetica puse la intamplare) si cu traducere primeste
Funda!

5 răspunsuri:
| ZyReXe explică (pentru Laaaaaaaaaw):

straight facestiu toate site-urile care mi le-ai dat am spus in ordine aleatorie nu in ordine alfabeticastraight faceasta ii cel mai important lucru tu mi le-ai dat in ordine alfabeticastraight face

| Laaaaaaaaaw a răspuns (pentru ZyReXe):

Soarta oh go on! Macar apreciaza munca depusa pentru cautare straight face

| ZyReXe explică (pentru Laaaaaaaaaw):

Apreciez munca dar ce muncastraight face?
1.Dai search pe google -Cuvinte in engleza
2.Dai copy-paste la site-uri si le pui aici
Asta ii munca dureaza 1 minut

| Laaaaaaaaaw a răspuns (pentru ZyReXe):

Bhaa copile. Cauta-ti si singur/a straight face! Daca nu iti comvine straight face, In fine ai 13 ani nu ma cobor la nivelul tau happy.