| Blackcat696210 a întrebat:

cine imi poate da mai multe informatii despre xxxtentacion si lil peep adica ii ascult pe amandoi de 5-6 luni dar nu stiu nici o informatie gen cati ani au numele lor etc...si gen referitor in special la tentacion, de ce vrea sa se sinucida, si e adevarat ca nu vede cu un ochi? Si referitor la lil peep, am auzit ca cica,? e satanic" sau,, masonic" pentru ca are tatuaje cu semne de genu si etc, da eu nu cred adica daca asa ii place lui...

Răspuns Câştigător
| Nuță_George_1973 a răspuns:

Pe xxxtentacion il cheama Jahseh Onfroy, are 19 ani, si vede cu ambii ochi. Nu cred ca vrea sa se sinucida, asa e stilul lui, mai dark. Cat despre Lil Peep nu stiu, nu ascult si nu-mi place. Iti recomand Lil Pump in locul lui

| Blackcat696210 explică (pentru Nuță_George_1973):

Mersi de raspuns, ascult si lil pump si imi place mai mult lil pump dar despre lil peep nu stiam atatea lucruri cate stiu despre pump, oricum mersi de informatiile despre x

| Mariachan a răspuns (pentru Nuță_George_1973):

Saracu'...e mort ="(((

4 răspunsuri:
| GeorgeBerbec a răspuns:

RIP Lil Peep. A murit din cauza la ciuperci combinate cu xanax cu nu stiu ce substanta. Inainte sa moara nu auzisem de el nu ascultasem nimic de el. De cand a murit eu fara sa mai aud de el am intrat in depresie. Mai murise din familie alte persoane care nu mi-au facut nimic nu am plans/sa am vreun regret dupa ei. Acum am intrat brusc. II ador muzica. Depresie mea gen se refera la viata cat de neinsemnata e, unde ne vom duce cand vom muri si din astea... Te las frate. Ascult acum Lil Peep... Am plans mult dar nu am un motiv. Cand te gandesti ca timpul nu o sa mai vorbesti cu el niciodata si el ca si persoana unde s-a dus. Nu stiu frate chiar nu mai stiu.

| Blackcat696210 explică (pentru GeorgeBerbec):

Intrebarea mea a fost pusa cand începusem sa ascult lil peep, cu timpul am ajuns sa ascult si mai mult (melodia mea preferată e crybaby, ma liniștește mult si benz truck). Am pus intrebarea ca sa aflu mai multe despre el. Cu timpul am devenit o fana destul de mare. Gen nu stiu el isi iubea fanii, cand vedeam cum radea si cum se bucura la concerte cand alergau fanii spre el, si are si o,, brightside" in care zice (look at the brightside-priveste oastea luminoasa) si in video se bucura si rade si e asa fericit. Si si eu am intrat intr-o usoara despresie si ma intreba acelasi lucru, cand ma gandesc cate persoane care tineau la el, si doctorul ii prescrise xanaxul si el nu stia ca e rau. Si eu stiu ca mai baga uneori crack, si fuma iarba (iarba oricum e inofensiva), si eu am plâns destul de mult. Am reusit sa trec peste dar e greu să te gandesti ca a murit si cand ii ascult melodiile am asa un feeling... nu stiu. oricum sa se odihnească in pace, a fost un suflet bun