| nicuiosif a întrebat:

cine ma poate ajuta cu niste mesaje [sms] de dragoste pentru o fata sa se simta iubita pllzzz eu nu am nici o idee funda

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Vreau sa stii ca te iubesc cel mai mult decat orice de pe acest pamant. Esti a mea si sunt al tau iar iubirea noastra ever va dainuii.ma gandesc la tine, esti aerul meu, nu pot sa stau fara tine ...esti tot ceea ce am sperat si nu imi doresc mai mult -Te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicusoare, fata ce zice, are ceva sentimente pentru tine sau nici nu te cunoaste? nu ai cum sa trimiti mesaje cuiva daca nu impartaseste aceleasi sentimente cu ale tale

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune-ma la Incercare mosule :Am Curaj sa ai trimit si lu Inna -doar da-mi Nr ei laughing:-P!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

La pantofi poarta 39, haine L, cu ce altceva te mai pot servii? tongue

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau o dubita si vreo trei flacai si ora cand trece prin Bucuresti laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

3 flacai? ma nebunulee, dai de banuit

| GLu a răspuns:

Atunci cand iti este dor de cineva, de fiecare data cand de gandesti la acea persoana inima ta este ca si sfarmata in bucati - in acele momente, un simplu « Salut » poate readuce bucatile laolalta.

Stiai ca barbatii si femeile sunt ingeri care au numai o singura aripa? De aceea este nevoie ca ei sa se imbratiseze, pentru ca sa poata sa zboare. Sper ca tu iti sa gasesti ingerul cu care sa poti zbura pentru totdeauna.