| Paraschiv08 a întrebat:

Salut, cine poate sa imi spuna si mie cum invit o fata in oras/sa iesim....si nu, nu pot sa ii spun direct deoarece am invitato mai de mult si m-a refuzat după care nu am mai vb si acum recent a început să vb ea cu mine si as vrea sa o invit în oraș...si aici as vrea sa ma ajutati voi, va rog.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca nu e interesata,nici acum nu va iesi, chiar nu ai ce sa faci.
Acum ca o spui pe direct sau mai subtil, e important sa o spui.
Teoretic trebuie sa-ti dai seama de raspuns dupa modul cum vorbeste cu tine.
Daca nu vrea, asta e, mai sunt si alte fete!

| GoldenZenith a răspuns:

O întrebi simplu 'vrei să ieșim la un suc?', desi cred că o sa primești același răspuns ca prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sa stii ca am inteles din prima, de ce te refuza de aproape un an, in curand o sa ceara un ordin de restrictie, impotriva ta laughing

| Paraschiv08 explică (pentru anonim_4396):

Ne cunoastem din Mai adică 6 luni si o singura data si am zis daca vrea sa iesim si mia băgat o scuza evidentă după care nu am vb si in Octombrie ma băgat în seamă.

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să-i spui că vrei să o inviți la o plimbare în parc. Eu cred că e momentul potrivit deoarece ea a început să vorbească cu tine din nou.

| AndreiWeisz a răspuns:

Ca sa iti dea iar jet? laughing Ti-a zis deja o data ca nu vrea fata

| JulietteeS a răspuns:

Salut. Avand in vedere ca a incepu ea sa vorbeasca cu tine dupa parerea mea o intereseaza ceva la tine.