| Derbedeu24 a întrebat:

Salut TPU! Craciun Fericit! Vreau sa va spun ca eu cred ca is racitlaughing imi curge nasu in continuu.Iau niste medicamente de 4 zile si nu ma ajuta cu nimic vad.Inainte il aveam infundat iar acum imi curge in continnuu si nu stiu ce sa fac. Stiti voi leacuri babesti?

1 răspuns:
| Antoniu007 a răspuns:

Man nu trebuie leac.Cand iti curge nasul, sufla intro batista nasul.Si se va infunda.Si baga picaturi de nas in nas si asa trece cam into saptamana.
Sau 4-5 zile.