| mihai4000 a întrebat:

credeti ca ar trebui sa-i ofer unei fete un mic cadoas daca ma vad cu ea pentru prima oara si ce ar trebui sa-i zic cand ii ofer?

5 răspunsuri:
| AndCat26 a răspuns:

Ar fi frumos sa-i iei ceva.Consider ca la prima intalnire e un gest frumos din partea baiatului.Ii poti lua un trandafir, si o ciocolata.Si ii spui "Acestea sunt pentru tine".Si atat.

| mihai4000 explică (pentru AndCat26):

Si daca m-ar intreba cu ce ocazie? eeu ce ar trebui sa-i zic

| AndCat26 a răspuns (pentru mihai4000):

Cu ocazia primei voastre intalniri! Un mic cadou il poti oferii oricand, nu neaparat sa fie o ocazie.

| Alecs19 a răspuns:

I-ai niste flori si spune-i : '' Sunt pentru tine!'', nu e asa greu.

| ღPufuleț a răspuns:

Ce ai zice daca i-ai lua un trandafir si i-ai zice " Asta-i pentru tine". Si probabil ca va ve-ti imbratisa si ve-ti porni o discutie.
Ar fii cam ciudat sa-i iei un cadou doar ca va vedeti sau iesiti prima oara in oras impreuna. Multa bafta