| Marius_1903 a întrebat:

Credeti ca la 16 ani daca consumi alcol ocazional iti poate afecta cumva cresterea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce inseamna ocazional la tine. daca bei u paharel de samopanie la craciun si unul laziua unui coleg nu e baiwinking.sau eu stiu 2 guri de bere odata la o luna.dar ai grija pentru ca organismuls e poate obisnui cu alcolul si daca vei bea mai jult peste vreo 4 ani ai deja organismul pregatit.si posibilitatea de a deveni alcolic creste. pupici:**