| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU, credeți că părul cret pentru un băiat este o povară sau o comoara? Ce preferați, cei cu păr creț sau cei cu păr lins? Considerați că băieții cu părul creț și fata accentuată (majoritatea celor cu par creț o au) sunt frumoși? Mai mult pentru fete))

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Mie mi-ar fi placut sa-l am ca David Luiz.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Mie imi plac cei cu parul cret. happy

| litere123 a răspuns:

De ce contează atât de mult aspectul fizic?
Păr creț,lins, brunet, blond, ochii căprui, verzi etc., astea sunt niște detalii nesimnificative, micuțe.

Sunt frumoși băieții cu părul creț(cam rari, din perspectiva mea), dar și băieții cu părul drept sunt frumoși.Nu avem o preferință, cel puțin nu eu.
Ești frumos așa cum ești.
Take care!

| Florin12345678910 a răspuns:

Si eu il am cret si imi place cu el mare, dar si profesorii si si parintii ma obliga sa ma tund crying(((

| Furiosul a răspuns:

Eu am parul cret si mi se pare ca e o povara, deoarece nu imi pot face diferite frizuri precum prietenii mei!

| anonim_4396 explică (pentru Furiosul):

Serios? Frate, eu îl am creț și mă simt bine fiindcă nu îl am ca majoritatea, creț este parul rar, fiecare om e unic